Architekt Systemowy

Systemy klasy enterprise

Grupa PZU
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Jesteśmy zespołem, który wdraża i wspiera utrzymanie kluczowych systemów z obszaru finansów i HR, są to zarówno systemy klasy enterprise jak i dedykowane rozwiązania.
Wykorzystujemy szeroki zakres technologii, a prace rozwojowe prowadzone są w modelu projektowym z udziałem dostawców zewnętrznych jak i własnym zespołem.
Pracujemy w swobodnej i przyjacielskiej atmosferze, wspieramy samodzielność i rozwój.

Korzyści dla Ciebie:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.

Twoje zadania

  • nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w opracowaniu analiz wykonalności i założeń realizacyjnych na rzecz rozwoju systemów informatycznych,
  • projektowanie i dokumentowanie architektury systemów (High Level Design, Detailed Design),
  • utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi, udział w rozwoju standardów,
  • wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań,
  • kontrola jakości i odbiór prac zespołów wytwórczych,
  • zapewnienie realizacji wymagań eksploatacyjnych i bezpieczeństwa w dostarczanych rozwiązaniach,
  • wsparcie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z wdrożonym oprogramowaniem.

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • posiadasz obszerną wiedzę z zakresu architektury i integracji systemów IT,
  • masz umiejętności całościowego rozumienia procesów biznesowych i zależności między nimi,
  • masz praktyczną znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania,
  • dobrze znasz JAVA, SQL/PLSQL,
  • jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną, masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz masz nastawienie na współpracę zespołową.

Umiejętności
Java
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Waterfall
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt wraz z zespołem lub dostawcą
Technologię wybiera
Architekt na bazie standardów rynkowych i korporacyjnych oraz dostępnych rozwiązań
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
40%
Samorozwój
20%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Grupa PZU

Warszawa 11000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • jQuery
  • JavaScript
  • HTML5
  • CSS3
  • React
  • Bootstrap
  • UML
  • PL/SQL
  • CASE