Project Manager

| Scrum |

AppVerk Sp. z o.o.
Mid
5 000 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
6 000 - 12 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Poznań

Naszą specjalizacją jest transformacja cyfrowa. Pracujemy z klientami od etapów wczesnych pomysłów i idei. Poprzez pracę badawczą i warsztatową pomagamy przekuć je na konkretne rozwiązania technologiczne. Zajmujemy się też produkcją oprogramowania - nasz zespół tworzy aplikacje webowe, aplikacje mobilne, rozwiązania automatyzujące pracę oraz wewnętrzne systemy firmowe. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanej architektury.

Korzystamy z najnowszych technologii i rekrutujemy doświadczonych specjalistów IT. Do naszych klientów należą największe firmy w Europie: NOVOL, Fibaro, Currency One, Wykop, Hurtum oraz wiele innych. W wewnętrznych zespołach stawiamy na stały rozwój, wymianę wiedzy i sprawną komunikację. Budujemy długoterminowe relacje oparte o zaufanie i rzetelność. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, cenimy szczerość i zaangażowanie.

Twoje zadania

  • Koordynacja projektów IT zgodnie z know - how firmy
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu wypracowania optymalnych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu określenia planu prac oraz estymacji
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem projektów
  • Reprezentowanie firmy przed klientami i kontrahentami

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość SCRUMa
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami IT
  • Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność zarządzania czasem i zespołem
  • Analityczne podejście do rozwiązywania złożonych problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności
Scrum
Narzędzia
Laptop
Telefon służbowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Poznań 11-50
Technologie i umiejętności
  • Javascript
  • NoSQL
  • Redis
  • Elasticsearch
  • PHPUnit
  • MySQL
  • GIT
  • PHP7
  • Symfony 4
  • Symfony 3