Programista Java

Sygnity S.A.
Mid
13 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Projekt budowy Platformy Kanałów Elektronicznych skupiony jest na implementacji ustandaryzowanych makiet, komponentów i mechanizmów, które umożliwią szybkie i proste tworzenie nowoczesnych aplikacji biznesowych. Zespół działa w świecie metodyk zwinnych, głównie w SCRUM. Zadania są planowane na sprinty i zatwierdzane przez Product Ownerów.

Zapraszamy do aplikowania również juniorów i seniorów, zapewnimy zadania na różnym poziomie złożoności.

Twoje zadania

  • Tworzenie BackEndu dla Platformy Kanałów Elektronicznych (nowy produkt)
  • Utrzymanie i serwis BackEndu aktualnie istniejących aplikacji (istniejące produkty)

Kogo szukamy?

  • Programista Java z przynajmniej 3-letnim doświadczeniem
  • Znajomość technologii Java 8+
  • Znajomość SQL na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość bazy danych Oracle, (mile widziane PostgreSQL)
  • Znajomość specyfikacji JPA i frameworku Hibernate
  • Znajomość frameworków Spring, Spring Boot, Spring Data, Spring Security
  • Umiejętność tworzenia modeli danych w oparciu o JSON i XSD
  • Umiejętność tworzenia serwisów REST i SOAP
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami, jak IntelliJ IDEA lub Eclipse lub Visual Studio, GIT, Jira, Maven
  • Umiejętność pracy w zwinnym modelu wytwarzania oprogramowania (w szczególności w metodyce Scrum, Kanban)

Umiejętności
Java
PostgreSQL
PL/SQL
Spring
Zarządzanie projektami
Liczba równoległych projektów
2
Software do zarządania projektami
Jira
Skład zespołu projektowego
6
Programiści
1
Project Managerowie
2
Testerzy
1
Designerzy
Architekt
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje

Proces rekrutacji

- 5 dni
Rozmowa z rekruterem (15 min)
Rozmowa techniczna (1h)
Złożenie oferty

Warszawa, Kraków, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz ok. 800
Technologie i umiejętności
  • Platformy systemowe
  • Systemy pamięci masowych i archiwizacji danych
  • Wytwarzanie oprogramowania dedykowanego
  • Integracja aplikacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Utrzymanie i serwis
  • Analizy biznesowe i hurtownie danych
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem - rozwiązania ERP
  • Automatyzacja procesów biznesowych
  • Zarządzanie gospodarką energetyczną