Analityk biznesowy (FSM)

Comarch
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Stefana Jaracza 76/78, Łódź

W zespole wdrożeniowym COMARCH FSM zajmujemy sie dostarczeniem systemu do klientów na całym świecie. Zajmujemy się analizą procesów biznesowych i danych u klienta, projektowaniem konfiguracji procesów biznesowych w systemie, definiujemy wymagania funkcjonalne dodatkowo tworząc roadmapę produktu.

Projektowanie procesów biznesowych zgodnie z międzynarodowymi standardami, definicja wymagań biznesowych i funkcjonalnych do systemu dla nas jest codziennością.

Twoje zadania

  • Analiza i projektowanie:
  • procesów biznesowych
  • nowych funkcjonalności systemów
  • integracji z systemami trzecimi
  • Tworzenie dokumentów analitycznych projektowych
  • Aktualizacja dokumentacji produktowej
  • Definicja backlogu, wymagań do implementacji, wsparcie procesu implementacji

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność swobodnej i przejrzystej komunikacji w języku polskim i angielskim
  • Znajomość notacji BPMN/UML, Agile
  • Wiedza w zakresie narzędzi i technik analizy biznesowej
  • Zorientowanie na wpływ dostarczanych rozwiązań przez IT na biznes i organizacje

Umiejętności
BPMN
UML
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML
  • .Net
  • CSS
  • C++
  • C#
  • Android
  • iOS
  • JavaScript