Test Developer - testy jednostkowe

Test Development

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
al. Niepodległości 69, Warszawa Na Ostatnim Groszu 3, Wrocław Królowej Jadwigi 43, Poznań Dr. Stefana Kopcińskiego 79, Łódź Księdza Józefa Tischnera 8, Kraków Józefa Marjańskiego 3, Białystok Pl. Kościeleckich 3, Bydgoszcz Tadeusza Szeligowskiego 6b, Lublin aleja Tadeusza Rejtana 20, Rzeszów Aleja Roździeńskiego 1a, Katowice Jasnogórska 79, Częstochowa Zygmunta Starego 24B, Gliwice
Praca zdalna
50%

Centrum Kompetencji Embedded w Sii to wewnętrzna jednostka organizacyjna skupiająca ponad 300 specjalistów w całej Polsce, którzy dostarczają rozwiązania wykorzystywane w branżach: motoryzacyjnej, kolejowej, produkcji półprzewodników, a także w systemach powiązanych z IoT i telekomunikacją.

Twoje zadania

  • Projektowanie testów jednostkowych dla systemów wbudowanych przy użyciu VectorCast (testy automatyczne)
  • Tworzenie dokumentacji procesowej, testowej oraz raportowanie wyników i błędów
  • Przygotowanie, ulepszanie i utrzymywanie środowiska testowego w VectorCast
  • Analiza i weryfikacja wymagań
  • Tworzenie architektury, wdrożenie narzędzi testowych wraz z dokumentacją

Kogo szukamy?

  • Znajomość systemów wbudowanych (Embedded System)
  • Doświadczenie w pracy jako tester automatyzujący
  • Znajomość standardów testowania (mile widziana certyfikacja ISTQB)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu danych testowych i projektowaniu przypadków testowych
  • Znajomość języka programowania C
  • Mile widziana znajomość narzędzia VectorCast lub podobnego
  • Język angielski w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub kolejowej

Umiejętności
C
Embedded
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Testowanie
Testy jednostkowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7 - 19
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna
Sprawdzenie techniczne

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker