Linux Platform Engineer

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków
Praca zdalna
50%

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza nowoczesne rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Poszukujemy dla naszego Klienta profesjonaliste na stanowisko Platform Engineer do zespołu, który dostarcza platformy Linux, Windows oraz produkty do wirtualizacji dla systemów komunikacyjnych firmy.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Plan zakupu akcji pracowniczych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Silna kultura współpracy
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe)
  • Boisko do siatkówki i miejsce na grilla obok biura
  • Dostęp do zaplecza wellness i imprez integracyjnych oraz szkoleń i szerokich możliwości rozwoju
  • Pakiet relokacyjny

Twoje zadania

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie różnych rozwiązań i produktów na platformy Linux oraz wirtualizację z wykorzystaniem rozwiązań VMWare
  • Opracowywanie projektu niskopoziomowego
  • Wdrażanie funkcji opartych na wymaganiach
  • Projektowanie, wdrażanie testów i pisanie instrukcji obsługi
  • Praca w metodyce Agile

Kogo szukamy?

Podstawowe wymagania:

  • Dyplom z zakresu informatyki, telekomunikacji, automatyki, robotyki lub pokrewnych
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux z perspektywy użytkownika i administratora
  • Praktyczna znajomość Pythona i/lub Linuxa Perl/Bash
  • Praktyczna znajomość wirtualizacji VMWare (ESXi)
  • Bardzo dobre umiejętności rozwiązywania problemów, analityczne podejście do postawionych zadań i problemów
  • Możliwość współpracy z zespołami na miejscu i poza nim
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikacji

Mile widziane:

  • Znajomość protokołów sieciowych i usługi sieciowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z RedHat/Linux
  • Aspekty bezpieczeństwa systemów Linux
  • Active Directory
  • Praktyczna znajomość PowerShell

Umiejętności
Linux
Python
VMWare ESXi
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR