UI Designer

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Jako członek zespołu SCRUMowego będziesz pracować nad serwisem www do samoobsługi klientów T-Mobile, nad rozwojem i ulepszaniem stron www oraz aplikacji mobilnej. Jednocześnie będziesz członkiem zespołu, który zrzesza specjalistów i designerów pracujących nad dostarczeniem najlepszych doświadczeń użytkownika dla Klientów T-Mobile.

Brzmi ciekawie? Koniecznie dołącz do #MagentaTeam.

Twoje zadania

  • Projektowanie wizualne ekranów na podstawie otrzymanych szkiców
  • Budowa zaawansowanych protypów w narzędziu Figma
  • Wspieranie procesu projektowego i proponowanie alternatywnych rozwiązań problemów użytkownika i klienta
  • Tworzenie i wykorzystywanie grafik wektorowych
  • Rozbudowa Style Guide i komponentów Design Systemu

  • +3 letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów poparte złożonymi projektami
  • Doskonałe oko do szczegółów
  • Umiejętność projektowania komponentów z wykorzystaniem funkcjonalności Figmy
  • Doskonała znajomość wytycznych WCAG 2.0
  • Umiejętność tworzenia Style Guides i Design Systemów
  • Znajomość HTML5 & CSS3
  • Wiedza co powinien zawierać idealny hand-off
  • Zdolności komunikowania się i współpracy z zespołem badawczym, analitycznym i biznesowym
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z zespołem developerskim i testerami

Nice to have:

  • Tworzenie motion design
  • Javascript

Umiejętności
HTML
CSS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE
  • Spring
  • SpringBoot
  • Oracle DB
  • PostgreSQL
  • Cassandra
  • MongoDB
  • HTML