Full Stack – Python Developer

MultiWash
Mid
6 500 - 12 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Cybernetyki 19b, Warszawa
Płatny urlop
26

MultiWash to szybko rosnąca firma z sektora CarTech, oferująca swoim klientom dostęp do pierwszej w Polsce, ogólnopolskiej sieci myjni samochodowych za pomocą unikalnej aplikacji. Nasz biznesowy model działania podobny jest do booking.com czy pyszne.pl, ale w odniesieniu do ręcznych myjni samochodowych. W ciągu niespełna 5 lat od powstania firmy zbudowaliśmy największą w Europie sieć myjni partnerskich, liczącą 700 obiektów w całej Polsce. Aktualnie obsługujemy wyłącznie duże floty, stanowiące ponad 20.000 pojazdów, z takich firm jak: Pepsico, Rossmann, Adamed, Roche, ING Bank, mBank, Pfizer, Sanofi, Play, Philip Morris, Tchibo i wiele innych.

Do projektu związanego z rozbudową aplikacji do zarządzania naszymi usługami (obejmującą m.in. backend dla aplikacji mobilnej) szukamy osoby w pełnym wymiarze godzin przede wszystkim ze znajomością Python/Django.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:
•    Współpraca z zewnętrznymi software-house,
•    Udział w projektowaniu rozwiązań, tworzenie specyfikacji,
•    Analiza i tworzenie narzędzi do analizy danych,
•    Utrzymanie i rozwój oprogramowania (backend, API, strony internetowe).

Kogo szukamy?

Oczekujemy:
•    Minimum 2 letniego doświadczenia z Django
•    Dobrej znajomości Python, GIT, HTML, JavaScript,
•    Podstawy tworzenia API (DRF),
•    Podstawowa znajomość środowiska Linux,
•    Samodzielność, chęć do nauki i umiejętność rozwiązywania problemów,
•    Praktyczna znajomość rozwiązań chmurowych.

Na plus:
•    Znajomość Django REST framework,
•    React,
•    DevOps,
•    Umiejętność tworzenia specyfikacji.

Umiejętności
python
Django
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla rowerów

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna - następnie programistyczne zadanie do rozwiązania - finalnie decyzja!