​IT Business Analyst - GMS Tax Technology​​

KPMG w Polsce
Mid
7 000 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Kraków

Zespół GMS Tax Technology (GMS – Global Mobility Services) tworzy oraz wdraża zaawansowane systemy informatyczne, wspierające szeroko pojęty proces przenoszenia pracowników pomiędzy krajami oraz powiązanie z nim procesy rozliczeń podatkowych.

Siedzibami zespołu są: Szwajcaria i Polska. Aktualnie poszukujemy kandydatów z pasją do technologii informacyjnych, którzy chcieliby dołączyć do szybko rozwijającego się zespołu utalentowanych programistów i analityków biznesowych w Krakowie lub Warszawie.

Koncentrujemy się na tworzeniu bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań łączących specjalistyczną wiedzę biznesową oraz nowoczesne technologie. Do grona naszych klientów należy wiele globalnych korporacji doceniających najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.​

Praca w KPMG to także:

  •  możliwość częściowej pracy z domu
  •  nowoczesna przestrzeń biurowa
  •  przyjazne wprowadzenie do firmy
  •  wsparcie kolegów i przełożonych
  •  program Corporate Wellness Care&Stay
  •  dofinansowanie sekcji sportowych
  •  imprezy integracyjne
  •  świeże owoce
  •  ubezpieczenie na życie
  •  bilety do kina i teatru
  •  karta multisport
  •  prywatna opieka medyczna

Twoje zadania

  • wspieranie zespołu programistów przy tworzeniu, wdrażaniu i utrzymaniu nowoczesnego oprogramowania,
  • tworzenie koncepcji, specyfikacji, formułowanie wymagań biznesowych bazując na informacji pozyskanej od klientów oraz dbanie o ich kompletność,
  • testowanie i weryfikowanie wdrożonych rozwiązań informatycznych samodzielnie oraz we współpracy z klientem,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • szkolenie użytkowników i prezentowanie funkcjonalności oprogramowania.

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej bezpośredni kontakt z klientem oraz samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • 2-4 lat doświadczenia na stanowisku IT Business Analyst przy wdrożeniach systemów i tworzeniu aplikacji webowych​
  • umiejętności samodzielnej oceny i rozwiązywania problemów,
  • zorientowania na jakość wykonywanej pracy,
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych,
  • umiejętności pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość ogólnych zagadnień podatku dochodowego od osób prawnych CIT na arenie międzynarodowej i/lub chęć podjęcia pracy przy wdrożeniu rozwiązań IT dla zespołów Corporate Tax oraz Global Mobility
  • lub wiedza z zakresu procesów dotyczących międzynarodowej mobilności pracowników, potrzeb osób oddelegowanych do pracy za granicą i/lub reorganizacji procesów,
  • doświadczenie w kontakcie z klientem oraz prowadzeniu prezentacji dla klienta.
  • profesjonalne, dobrze ugruntowane i międzynarodowe środowisko pracy z doskonałą atmosferą w jednej ze światowej sławy prestiżowych firm należącej do „The Big Four”
  • stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające twoim umiejętnościom i wiedzy,
  • udział w ekscytujących projektach informatycznych dla firm o globalnym zasięgu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, wiedzy technicznej oraz rozwoju w obszarze twoich zainteresowań.

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Gdańsk, Poznań 2000
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET Core
  • Type Script
  • Angular
  • SQL
  • NoSQL
  • Python
  • Azure DevOps
  • JIRA
  • Confluence