Java Tech Lead

KRUK S.A.
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wołowska 8, Wrocław
Praca zdalna
90%

Opis projektu

  • Rozwój projektu dot. elektronicznego obiegu informacji
  • Obsługa cyklu życia dokumentu i automatyzacja procesu obsługi
  • Rozpoznawanie i identyfikacja oraz klasyfikacja dokumentów na podstawie ich zawartości

Twoje zadania

  • Pełnienie funkcji lidera w zakresie technologii oraz przepływu informacji między biznesem a zespołem IT,
  • Organizacja pracy zespołu – zarządzanie zadaniami i koordynacja ich realizacji,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju i wdrażaniu oprogramowania zgodnie z najlepszymi standardami i obowiązującymi zasadami,
  • Współpraca z biznesem w zakresie projektowania i wdrażania nowych narzędzi, zrozumienie potrzeb i przełożenie ich na rozwiązania
  • Wsparcie rozwoju zespołu: code review, coaching techniczny, dzielenie się wiedzą.

  •  Doświadczenie na stanowisku developerskim min. 5 lat w technologii Java,
  • Doświadczenie na stanowisku liderskim – mile widziane,
  • Proaktywna postawa, komunikatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Znajomość języka angielska na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Mile widziane

  • Umiejętność projektowania i implementowania architektury mikroserwisów

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
REST
Angular
JavaScript
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • jQuery
  • nhibernate
  • microservices
  • .NET
  • Asp.NET MVC
  • RabbitMQ
  • JAVA
  • Entity Framework