Firmware Developer

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
aleja Grunwaldzka 472e, Gdańsk
Praca zdalna
80%

Centrum Kompetencji Embedded w Sii to wewnętrzna jednostka organizacyjna skupiająca ponad 360 specjalistów w całej Polsce, którzy dostarczają rozwiązania wykorzystywane w branżach: motoryzacyjnej, kolejowej, produkcji półprzewodników, a także w systemach powiązanych z IoT, telekomunikacją i finansami.

Aktualnie poszukujemy Firmware Developera, który weźmie udział w projekcie, w ramach którego będziemy tworzyć i rozwijać system operacyjny bezdotykowych kart zgodnie ze standardem Mifare DESFire EV2, na mikrokontrolerze z rodziny ARM Cortex.

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku C
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Weryfikowanie jakości oprogramowania

  • Tytuł inżyniera lub magistra studiów technicznych, preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja, informatyka i pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu wbudowanego oprogramowania niskopoziomowego i systemów operacyjnych
  • Znajomość programów do kontroli wersji typu GIT, Bibucket
  • Znajomość narzędzi typu Jira lub podobnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość i doświadczenie w pracy w SCRUM
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z obszaru bezpieczeństwa, kryptografii
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami z rodziny ARM Cortex
  • Znajomość języka Java

Umiejętności
C
Embedded
Git
Bitbucket
Jira
Scrum
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
Jira
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7 - 19
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna
Sprawdzenie techniczne

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker