BIG Data Developer

ING Bank Śląski
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Puławska 2, Warszawa Sokolska 34, Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

  • nasze dane przechowujemy w Hadoop, Hive i HBase,
  • usługi projektujemy korzystając z Java, Python, Spark i PL/SQL,
  • z innymi aplikacjami wymieniamy dane w formie plików (SFTP) lub eventów (Kafka),
  • kodem i instalacjami zarządzamy w Azure DevOps,
  • przetwarzanie danych automatyzujemy w Control_M.

Twoje zadania

  • zarządzanie środowiskiem BIG Data - Hadoop,
  • projektowanie zadań ETL umożliwiających przetwarzanie danych w trybie batch'owym,
  • projektowanie rozwiązań informatycznych umożliwiających przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym (Kafka, Flink),
  • integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku,
  • praca w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty...),
  • praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).

Kogo szukamy?

  • znajomość języka Java,
  • znajomość środowiska Linux,
  • doświadczenie związane z pracą w środowisku Hadoop,
  • doświadczenie związane z pracą z Kafka,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • umiejętność pracy w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem, automatyzacją integracji i dostarczania oprogramowania (GIT, Jenkins, CA Lisa).

Umiejętności
Java
ETL
Hadoop
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Katowice, Warszawa ok. 8000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • TypeScript
  • Python
  • .NET
  • C#
  • SAS
  • SAP
  • SQL