PHP Magento Developer

PKO BP Finat
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Warszawa Gdańsk Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego Klienta z branży e-commerce szukamy doświadczonego PHP Magento Developera, który dołączy do projektu obejmującego stworzenie od podstaw nowego back-endu platformy e-commerce  oraz jego późniejszy rozwój.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie rozwiązań e-commerce,
  • Integracja systemu z nowymi mikrousługami oraz systemami zewnętrznymi,
  • Dbanie o utrzymywanie niskiego długu technologicznego i wysokiej jakości kodu,
  • Pisanie testów jednostkowych oraz robienie review kodu swoim kolegom

Kogo szukamy?

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Bardzo dobrej znajomości OOP PHP 5/7 oraz platformy Magento 2,
  • Wiedzy jak stworzyć idealne REST API oraz jak się dogadać w GraphQL ,
  • Kreatywności, rozwiązywania problemów i  samoorganizacji,
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
  • Dbania o wysoką jakość kodu, umiejętności pisania testów jednostkowych,
  • Doświadczenie w branży e-commerce będzie atutem,
  • Doświadczenie w rozproszonych architekturach będzie dużym plusem,
  • Doświadczenia pracy w metodyce SCRUM,
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony - będzie atutem.
Umiejętności
PHP
Magento
REST API
GraphQL
SCRUM
Symfony
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol