Support Engineer

|C# / .NET| |T-SQL| |PL/SQL|

CSHARK Sp. z o. o.
Mid
14 500 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Wrocław Katowice Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

CSHARK tworzymy oprogramowanie i produkty cyfrowe. Pomagamy korporacjom w transformacji i innowacjach, a start-upom w przekuwaniu pomysłów na biznes. Najczęściej po prostu tworzymy aplikacje, razem z częścią koncepcyjną, biznesową i projektowaniem doświadczeń użytkowników.

Jesteśmy na rynku ponad 7 lat, a na pokładzie mamy ponad 300 Rekinów. Wyrośliśmy na projektach FinTech, ale coraz częściej tworzymy projekty dla innych branż takich jak biotechnologia, branża muzyczna, branża energetyczna, branża transportowa z elementami IoT.

Pracujemy z produktami cyfrowymi, a produkty fizyczne, takie jak np. słuchawki czy biżuteria  - cyfryzujemy.

Obecnie na nasz pokład poszukujemy Support Engineera do 3 linii wsparcia, który rozumie jak działają duże aplikacje napisane w ASP.NET i któremu nie jest obcy debugging, refactoring czy inne wyzwania z obszaru supportu. Jeśli chcesz pracować z nami nad rozwiązaniami programistycznymi dla dużych banków i instytucji finansowych – aplikuj i dołącz do zespołu, który zmienia FinTech!

KILKA POWODÓW, DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ NA NASZ POKŁAD:

  • Jesteśmy firmą, w której można w 100% pracować zdalnie (i tak pozostanie), natomiast dajemy też wybór pracy z biura we Wrocławiu, Katowicach i Bielsku-Białej,
  • Pracujemy w najnowszych technologiach nad produktami, które zmieniają świat i głównie dla klientów zagranicznych,
  • Posiadamy płaską strukturę – nie jesteśmy korporacją i nie chcemy nią być,
  • Możesz się wiele nauczyć od kolegów (pracujemy w małych zespołach),
  • Mamy zgrane teamy i dbamy o regularne integracje – często wychodzimy, by wspólnie świętować,
  • Oferujemy bonusy za polecenia pracownicze (od 3000 PLN do 7000 PLN),
  • Dbamy o rozwój naszych Rekinów poprzez organizowane certfikacje, szkolenia techniczne i warsztaty z soft skills,
  • Organizujemy zdalne zajęcia z j. angielskiego i zapewniamy dostęp do biblioteki firmowej,
  • Będziesz mógł zostać autorem artykułów publikowanych na naszym technicznym blogu.
  • Dobra atmosfera - na co dzień dajemy Ci możliwość rozwoju w dobrze ułożonym środowisku oraz ze świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, którzy mają też poczucie humoru i inne zajawki po godzinach.

Twoje zadania

  • Telefoniczne i mailowe wsparcie osób technicznych po stronie klienta w kwestiach związanych z oprogramowaniem (trzecia linia wsparcia technicznego)
  • Implementacja i wdrożenie nowych funkcjonalności, koniecznych zmian w oprogramowaniu
  • Odpowiedzialność za zarządzanie incydentami o różnej skali, szukanie rozwiązań w sposób proaktywny, terminowy i kompleksowy
  • Aktualizowanie naszej „Bazy Wiedzy” oraz dokumentacji technicznej

Kogo szukamy?

JESTEŚ IDEALNY/A DO TEJ ROLI, JEŚLI:

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#/.NET, T-SQL lub PL/SQL - must have
  • Masz doświadczenie w administrowaniu i rozwiązywaniu problemów przy pomocy MS SQL i IIS
  • Jesteś osobą responsywną i potrafisz dostarczać rozwiązania w sposób kompleksowy
  • Potrafisz nawiązywać długofalowe relacje
  • Masz analityczne nastawienie do pracy, jesteś osobą dobrze zorganizowaną
  • Porozumiewasz się po angielsku na poziomie komunikatywnym (B2+)

MILE WIDZIANE BĘDZIE:

  • Doświadczenie w programowaniu w Bash/Regex (analiza dużych bloków logów systemowych)
  • Techniczne know-how w obszarze systemów operacyjnych i sieci
  • Znajomość HTML/CSS
  • Wiedza z obszaru JavaScript, JQuery i ITIL

Umiejętności
C# (.NET)
T-SQL lub PL/SQL
MS SQL
IIS
Środowisko pracy
Bonusy finansowe
  • Akcje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
Inne
  • Imprezy integracyjne

Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała 300+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • .NET Core
  • React
  • JavaScript
  • TypeScript
  • Go
  • AWS
  • Azure