Mobile Tester

Sii Polska
Mid
5 000 - 9 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Centrum Kompetencji Testing w Sii wspiera procesy testowania i kontroli jakości we wszystkich obszarach technologicznych, od rozwiązań webowych, mobilnych i API, przez SAP, ServiceNow, po systemy wbudowane i bezpieczeństwo.

Jesteśmy największym dostawcą usług testowych w Polsce, wyróżnionym tytułem 20 Leading Software Testing Providers.

Aktualnie do wsparcia realizowanych przez nas projektów poszukujemy Testerów Aplikacji Mobilnych.

Twoje zadania

  • testowanie manualne i automatyczne aplikacji w systemie iOS i Android
  • tworzenie i aktualizacja test planów, koordynacja i realizacja testów
  • przygotowywanie raportów oraz dokumentacji testowej
  • uczestniczenie w spotkaniach i pracach zespołu - ceremonie SCRUM

  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych (iOS, Android) w projektach komercyjnych
  • praktyczna wiedza z zakresu metodyk wytwarzania oprogramowania
  • umiejętność analizy wymagań i wykonywania Test Caseów na ich podstawie
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji (użytkownika/technicznej/etc.)
  • praktyczna znajomość narzędzi kontroli wersji (GIT/Gitlab)
  • doświadczenie w pracy z bugtrackerami (Jira)
  • znajomość narzędzi SoapUI, Postman, Firebase

Mile widziane:

  • umiejętność automatyzacji testów aplikacji mobilnych w języku np. Kotlin, Swift, Java

Umiejętności
Postman
SoapUI
Firebase
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker