Java Automation Tester

Sii Polska
Mid
12 000 - 20 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Gdańsk Wrocław Poznań Kraków Łódź Lublin Katowice Rzeszów Częstochowa Bydgoszcz Białystok Gliwice Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do naszego zespołu, testującego moduł będący corowym elementem globalnej platformy, dedykowanej dla bankowości internetowej i mobilnej dla klientów biznesowych banku. Moduł będzie odpowiedzialny m. in. za tworzenie uprawnień dla użytkowników czy zarządzanie schematami akceptacji do przelewów i wniosków. W projekcie będą realizowane testy automatyczne i manualne w proporcji 50/50. Pracujemy w międzynarodowym zespole doświadczonych Architektów, Developerów, Testerów, Analityków oraz PO zgodnie z wewnętrznym frameworkiem Agile WoW.

Twoje zadania

  • Tworzenie testów automatycznych w Java i Selenium
  • Analiza i tworzenie przypadków testowych
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem architektów, PO, analityków oraz developerów w Scrum

Poszukujemy kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem w pisaniu testów automatycznych w Java i bardzo dobrą znajomością frameworka Selenium. Mile widziana znajomość Cypress, Gatlling czy Selenide. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2).

Umiejętności
Java
Selenium
Cypress
Gatling
Selenide
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker