Młodszy Programista C++

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
40%
Płatny urlop
20/26 dni

Poszukujemy osoby, która będzie rozwijać istniejący system wykonujący 250 tysięcy operacji na sekundę oraz obsługujący kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Polsce, wykorzystując przy tym również najnowsze technologie (silniki procesów i reguł, uczenie maszynowe). Jeśli posiadasz już komercyjne doświadczenie w programowaniu obiektowym, znasz bazy danych (relacyjne lub nierelacyjne), jesteś otwarty na nowe wyzwania i dzielenie się wiedzą - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaaplikowania!

Praca hybrydowa

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Realizowaniem powierzonych zadań programistycznych
  • Testowaniem funkcjonalnym wytworzonego oprogramowania
  • Opracowywaniem dokumentacji użytkowej
  • Dokumentowaniem kodów źródłowych
  • Opracowywaniem dokumentacji technicznej projektu

  • Min. roczne doświadczenie komercyjne w programowaniu w wybranym języku obiektowym (C++,C#, Python, Java lub inny)
  • Praktyczna znajomość języka C++
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (lub ostatnie lata studiów)
  • Doświadczenie programistyczne w zakresie tworzenia aplikacji na platformę Windows lub UNIX
  • Znajomość zagadnień programowania strukturalnego i obiektowego
  • Duża dyscyplina pracy i dobra organizacja czasu pracy (terminowość)
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (struktury danych, język SQL)
  • Znajomość  środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE
  • Znajomość narzędzi Git, JIRA, Visual Basic for Applications
  • Znajomość frameworka Scrum
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych

Umiejętności
SQL
C++
C# lub Python lub Java
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
7 - 18:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Spotkania
20%
Samorozwój
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

zadanie techniczne, rozmowa telefoniczna z rekruterem, spotkanie online techniczne MS Teams

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing