Junior Frontend Developer

Junior Frontend Developer - Kielce

ONWELO SA
Junior
6 000 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Zagnańska 49, Kielce
Praca zdalna
80%

Jeżeli uważasz, że obecna praca nie daje Ci wystarczającej satysfakcji, a masz w sobie zapał do szeroko pojętego IT i chciałbyś rozwijać się pod okiem doświadczonych pasjonatów IT, to zapraszamy Cię do naszego kieleckiego zespołu.

Ciekawe zagadnienia biznesowe oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań to właśnie obszary, w które możesz się zaangażować! Czekamy na to, żeby Cię poznać.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Tworzyć oprogramowanie, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Projektować rozwiązania wraz z analitykami i klientami
  • Podnosić jakość pracy przez częste przeglądy kodu
  • Omawiać sposoby rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Realizować testy jednostkowe i integracyjne
  • Uczestniczyć w decyzjach dotyczących doboru technologii do konkretnego zadania
  • Poznawać nowe koncepcje programowania i nowości architektoniczne

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz roczne doświadczenie w technologii Front-end
  • Znasz JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS3 w stopniu dobrym
  • Posiadasz wiedzę z zakresu frameworków Angular2+ i/lub React
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na pracę w  potrafisz tworzyć dokumentację projektową
  • Lubisz pracować w zespole
Umiejętności
JavaScript
HTML
CSS
Angular
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines