Programista Frontend

VOBACOM sp. z o.o.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Wschodnia 36D, Toruń
Praca zdalna
50%

Zajmujemy się rozwojem produktów i usług informatycznych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii IT, takich jak wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, cyfrowa analiza obrazowa, głębokie sieci neuronowe. W związku z realizacją nowych, dużych projektów IT poszukujemy Programistów Frontend.

Twoje zadania

  • tworzenie i rozwój aplikacji w architekturze mikroserwisowej
  • wdrażanie, monitorowanie i optymalizowanie wytworzonych rozwiązań
  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • tworzenie i testowanie prototypów
  • współpraca z zespołem badawczym

Kogo szukamy?

Oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • dobrej znajomości JavaScript i Vue.js w zakresie funkcjonalności, wzorców i dobrych praktyk
  • dobrej znajomości HTML i CSS/SCSS
  • doświadczenia w dostarczaniu aplikacji webowych cross-platformowych
  • doświadczenia w testowaniu i zabezpieczaniu aplikacji webowych
  • znajomości pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania do dostarczenia produktu
  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy ze środowiskami skonteneryzowanymi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (ew. umowę cywilno-prawną)
  • zarobki dostosowane do posiadanych kwalifikacji i wyników
  • możliwość pracy w dużym, rozwojowym projekcie od samego początku
  • możliwość realizacji i współtworzenia innowacyjnego produktu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • realny wpływ na działanie firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • płaska struktura oraz partnerska i przyjazna atmosfera pracy
  • szkolenia wspierające rozwój kompetencji

Umiejętności
JavaScript
Vue.js
HTML
CSS lub SCSS
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
8:00 - 16:00
Godziny pracy biura
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Lunche
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Toruń ok. 30
Technologie i umiejętności
  • JavaScript
  • Vue.js
  • HTML
  • CSS/SCSS