Scrum Master

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Wytwarzane aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci. Poszukujemy pełnego pasji Scrum Mastera do zespołu Digital eCommerce.

Twoje zadania

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie i coaching 2 zespołów Scrumowych w zakresie korzystania z praktyk i wartości Agile.
  • Wzmacnianie kultury współpracy i samozarządzania w zespołach developerskich.
  • Ścisła współpraca z Product Ownerem.

Kogo szukamy?

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Znajomości zasad, praktyk i teorii Scrum.
  • Doświadczenia w roli Scrum Mastera.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności potwierdzone certyfikatem Scrum Master (np. PSM, PSPO).

Umiejętności
Scrum
Agile
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile
Narzędzia
Laptop
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR