Fullstack Developer (.NET, React)

  • 7N
  • Gdańsk
  • 16 800 - 21 000 PLN netto / miesiąc
  • B2B

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Min. 4-letnie doświadczenie w .NET/C#
  • Doświadczenie w React.js
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych (Microsoft SQL Server, Oracle)
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury (CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Mile widziana: znajomość jQuery, Knockout.js, AngularJS

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • .NET
  • C#
  • React
  • Microsoft SQL Server lub Oracle

Projekt, w którym możesz pracować

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Obecnie poszukujemy samodzielnych Full Stack Developerów (z .Net i React) do 8-osobowego zespołu pracującego na projektach z obszaru bankowości internetowej, obsługi procesów kredytowych dla klientów korporacyjnych oraz budowy modułu zabezpieczeń. Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym środowisku pracującym zgodnie ze Scrumem.

Zadania

  • Projektowanie i implementacja aplikacji i komponentów .NET
  • Programowanie w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Naszym konsultantom oferujemy

  • Przejrzysty model rozliczeń – jawna marża 7N
  • Stałą i długofalową współpracę przy różnych projektach Klienta
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej

Praca z kodem

  • Ustalone konwencje w kodzie
  • Code review
  • Pair programming
  • Statyczna analiza kodu
  • TDD
  • BDD
  • Metryki kodu
  • Baza wiedzy

Testowanie

  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testy systemowe
  • Pentesty
  • Testy wydajnościowe
  • Testowanie manualne
  • Automatyzacja testów
  • CI

Zarządzanie projektami

  • Metodyka: Scrum
  • Software do zarządania projektami: JIRA
  • Możliwość zmiany projektu
  • Skład zespołu projektowego:
  • Programiści: 4
  • Project Managerowie: 1
  • Testerzy: 1
  • Tech Lead, Analitycy

Środowisko pracy

  • Przełożony techniczny
  • Open space
  • Pokoje
  • Dress code
  • Elastyczne godziny pracy

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest 7N ...