WordPress Developer - fullstack

mocny zespół, projekty z US

From Poland With Dev
Mid
7 000 - 12 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
11 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Czysta 10/5, Kraków Szeroka 19, Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20 dni

Szukamy doświadczonego WordPress developera z ukierunkowaniem na backend (PHP). Jesteśmy zgranym teamem budującym strony i aplikacje webowe, głównie dla klientów z USA. Pracujemy m.in. na WordPress, WooCommerce, Shopify i React.

Obecnie potrzebujemy wsparcia w naszych dwóch głównych projektach na WooCommerce (jeden z Europy, drugi z USA), z ciekawymi customowymi rozwiązaniami, dużym ruchem i sporą ilością integracji backendowych. Projekty bardzo się ostatnio wyskalowały i potrzebują profesjonalnego przygotowania do przyjęcia większej ilości ruchu.

W naszym zespole oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole w ciekawych, międzynarodowych projektach, obsługujących duży ruch (pow. 500k wyświetleń miesięcznie)
  • pracę w odpowiedzialnych serwisach, z nastawieniem na jakość
  • projekty z misją - możliwość pracy również dla polskich serwisów z obszaru CSR
  • możliwość rozwoju w wielu technologiach w których pracujemy na codzień, m.in. w WooCommerce, React, Shopify Apps, Shopify Plus
  • benefity: płatne urlopy, prywatną opiekę medyczną, "wybierz swój sprzęt", szkolenia min. 4 razy do roku, budżety integracyjne, komfortowe klimatyzowane biura lub pracę zdalną, program sportowy i inne
  • stabilną i długofalową współpracę
  • elastyczne warunki, świetną atmosferę w zespole i luźne podejście
  • pracę w polskich godzinach pracy
  • możliwość pracy zdalnej, także po zakończeniu epidemii
  • wynagrodzenie 70-100 PLN netto+VAT / h.

Twoje zadania

  • rozwój i utrzymanie stron, aplikacji oraz sklepów internetowych opartych na WordPress i WooCommerce
  • budowa nowych funkcjonalności backendowych: zarówno w oparciu o istniejące jak i nowo tworzone dodatki do WordPress
  • tworzenie i utrzymanie integracji (np. z systemami płatności, fulfillment, itd.)
  • regularne wsparcie dla kilku projektów jednocześnie
  • regularne wykonywanie i wdrażanie code reviews
  • podstawowe zadania z zakresu DevOps, tworzenia nowych projektów (CI/CD, repo).

  • doświadczenie backendowe w WordPressie i w pisaniu pluginów w PHP
  • znajomość RESTful APIs oraz MySQL
  • znajomość technologii frontendowych: HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności, w tym w WooCommerce, Shopify Apps w PHP, czy we wdrożeniach sklepów Shopify Plus
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w WooCommerce, Shopify, Shopify Scripts, PostgreSQL, integracjach systemów płatności
  • doświadczenie w natywnym JavaScript, w tym w pisaniu customowych animacji
  • znajomość React.js, Vue.js, Jira, Scrum
  • znajomość Buddy.works lub Jenkins, AWS, Nginx.

Umiejętności
WordPress
PHP
JavaScript
REST API
HTML
CSS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Srumban
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół programistów
Technologię wybiera
Software do zarządania projektami
Jira, Trello
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
6
Programiści
1
Project Managerowie
2
Testerzy
2
Designerzy
większość osób z PL, 1/4 teamu z US
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
BDD
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
0:00 - 23:59
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
65%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
8%
Samorozwój
5%
Wsparcie klienta
2%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Lunche
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 8 dni
screening z Elą (HR)
krótkie zadanie rekrutacyjne
interview techniczny z Mariuszem

Kraków, Bielsko-Biała 50
Technologie i umiejętności
  • JavaScript
  • React.s
  • Node.js
  • React Native
  • Golang
  • .NET
  • Wordpress
  • PHP
  • Python
  • Shopify

Poznaj nas

Ela
HR&Recruitment Manager
Zapraszam do kontaktu - dołącz do naszego Dream Teamu @FromPolandWithDev!
Mariusz
WordPress Fullstack Developer
Praca, w której nie ma czasu na nudę - nie są to zwykłe szablonowe strony, każda jest inna i oferuje ciekawe wyzwania w postaci integracji z różnymi systemami.