Młodszy Analityk IT

Bank Millennium
Junior
600 - 1 300
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny: BULL/DRA/ZPRO.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Twoje zadania

  • Analiza potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Modelowanie systemu IT
  • Koordynacja zależności technicznych z innymi zespołami IT w Banku
  • Przeprowadzanie wstępnych testów integracyjnych
  • Analiza błędów
  • Udział w ceremoniach scrumowych

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki informatyczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka, mile widziane w branży finansowej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Umiejętność modelowania systemów IT
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (Web Services, Microservices, SOA)
  • Podstawowa znajomość MS SQL
  • Podstawowa znajomość języka UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, samodzielność i zorganizowanie

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence
  • Znajomość narzędzi typu SOAP UI oraz Swagger UI

Umiejętności
MS SQL
UML
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js