Digital Product Owner

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny: BULL/DBE/PO.

Twoje zadania

  • Kształtowanie wizji projektu
  • Ustalanie priorytetów i zarządzanie backlogiem
  • Nadzorowanie poszczególnych etapów rozwoju projektu
  • Komunikacja pomiędzy wszystkimi interesariuszami projektu
  • Weryfikacja postępów prac w projekcie
  • Opracowywanie dokumentacji projektu

  • Doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w kanałach cyfrowych w instytucjach finansowych, mile widziane doświadczenie w bankowości
  • Min. 2 lata doświadczenia jako Product Owner dla produktów digital w branży finansowej (preferowane w bankowości)
  • Certyfikacja Scrum, preferowane Scrum.org lub ScrumAlliance
  • Łatwość w rozumieniu mechanizmów technologii tworzenia produktów digital oraz technicznych i biznesowych aspektów procesu/projektu
  • Samodzielność w realizacji zadań i determinacja do tworzenia innowacyjnych produktów i usług
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne (zarówno pisemne jak i ustne)
  • Umiejętność organizacji pracy oraz efektywnego zarządzania czasem
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w relacjach biznesowych

Umiejętności
Scrum
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js