Młodszy Analityk IT Centralnego Systemu Bankowego

Bank Millennium
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny: BULL/DRA/ICBS.

Twoje zadania

  • Analiza wymagań – precyzowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych we współpracy z jednostkami biznesowymi
  • Analiza aplikacji - analiza działania systemu i projektowanie zmian na podstawie wymagań użytkowników z uwzględnieniem architektury systemu
  • Współpraca z programistami na etapie kodowania
  • Testowanie zmian, przygotowanie list kontrolnych i wsparcie testów użytkownika oraz przygotowywanie projektów do wdrożenia
  • Rozwiązywanie problemów z procesami z systemu produkcyjnego
  • Wsparcie analityczne dla zespołu helpdesk

Kogo szukamy?

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i ustrukturyzowane myślenie
  • Umiejętność modelowania wymagań za pomocą przypadków użycia (diagramy aktywności, diagramy sekwencji) oraz modelowania danych (diagramy klas)
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z finansami i bankowością
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym/ekonomicznym lub pokrewnym

Mile widziane:

  • Znajomość Enterprise Architect oraz UML
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services, JSON) oraz narzędzi typu SOAP UI

Umiejętności
Enterprise Architect
UML
JSON
SoapUI
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js