Web Analyst

Gemini Polska
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Gdańsk Remote
Praca zdalna
100%

Chcesz rozwijać swoje umiejętności analityczne, wykorzystując nowoczesne narzędzia? Ważne jest dla Ciebie, aby mieć wpływ na wytyczanie kierunków biznesowych organizacji? Zapraszamy w szeregi zespołu, który aktywnie wspiera rozwój największej Apteki Internetowej w Polsce.

Twoje zadania

  • rekomendowanie działań biznesowych na podstawie danych,
  • wdrażanie narzędzi analitycznych,
  • konfiguracja raportów na potrzeby działów Apteki Internetowej,
  • przeprowadzanie analiz na potrzeby jednostek odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing, rozwój produktów,
  • udział w projektach rozwojowych Apteki Internetowej,
  • udział w pracach działu sprzedaży, działu marketingu, rozwoju produktu,
  • komunikację z jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce,
  • monitoring ruchu w sklepach internetowych,
  • konfiguracja Google Analytics oraz Google Tag Manager na potrzeby projektów,
  • wdrażanie skryptów Google Analytics za pomocą Google Tag Manager.

Szukamy Analityka internetowego posiadającego minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Osoby komunikatywnej, samodzielnej, z bardzo dobrą znajomością narzędzi Google: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data, Studio, Sheets i Search Console oraz doświadczenie w realizacji projektów analitycznych wykorzystujących te narzędzia.

Oczekujemy również:

  • doświadczenia w pracy z Google BigQuery,
  • umiejętności pisania zapytań w DataBricks,
  • umiejętności analizy danych z testów A/B,
  • bardzo dobrej znajomości Mircosoft Excel, SQL,
  • wysokich umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych (w tym prezentacyjne),
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z narzędziami Marketing Automation,
  • znajomość języków programowania R lub python w zakresie analizy danych.

Umiejętności
Google Analytics
Google Tag Manager
Google Data
Google Studio
Google Sheets
Google Search Console
Excel
Google BigQuery
DataBricks
SQL
Język angielski
Narzędzia
Laptop
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje

Proces rekrutacji

Wywiad telefoniczny
Rozmowa kwalifikacyjna
Druga rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem pionu

Gdańsk 3500
Technologie i umiejętności
  • SQL
  • SISS
  • Python