Scrum Master

Gemini Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Trzy Lipy 3, Gdańsk
Praca zdalna
80%

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w roli Scrum Mastera, wykorzystując nowoczesne narzędzia? Ważne jest dla Ciebie, aby mieć wpływ na wytyczanie kierunków biznesowych organizacji? Zapraszamy w szeregi zespołu, który aktywnie wspiera rozwój sieci Aptek Gemini oraz największej Apteki Internetowej w Polsce.

Twoje zadania

  • wspieranie organizacji w zrozumieniu Scruma oraz rozwijaniu produktów,
  • rozwijanie Zespołu Scrumowego w zakresie stosowania zwinnych praktyk oraz wspieranie samoorganizacji zespołu,
  • inicjowanie działań zwiększających produktywność Zespołu Scrumowego,
  • współpracowanie z Product Ownerem i wspieranie go w jego roli,
  • identyfikowanie przeszkód ograniczających postęp prac Zespołu,
  • prowadzenie spotkań scrumowych.

Kogo szukamy?

Szukamy:

  • Specjalisty z minimum dwuletnim doświadczeniem w roli Scrum Mastera w obszarze IT, z praktyczną znajomość metodyk Agile.
  • Osoby otwartej i komunikatywnej, zorientowanej na cel, z dużym poczuciem odpowiedzialności.
  • certyfikat PSM będzie dodatkowym atutem.

Umiejętności
Agile
Umiejętności analityczne
Organizacja pracy
Język angielski
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia

Proces rekrutacji

Wywiad telefoniczny
Rozmowa kwalifikacyjna (stacjonarnie/online)
Opcjonalnie: druga rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem pionu

Gdańsk 3500
Technologie i umiejętności
  • SQL
  • SISS
  • Python