Młodszy Administrator Aplikacji

GNU/Linux, Windows

Transition Technologies PSC S.A.
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Zielona Góra Łódź Kielce Białystok Poznań Remote
Praca zdalna
100%

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów wewnętrznych związanych z digitalizacją;
  • Aktywny udziału w modelowaniu procesów dotykających wszystkich komórek wewnętrznych (m.in. HR, Sprzedaż, Księgowość, Sekretariaty);
  • Praca głównie w oparciu o narzędzia firmy Atlassian;
  • Przełożenie potrzeb biznesowych na możliwości systemu;
  • Opracowanie technicznej koncepcji rozwiązania odpowiadającego na potrzeby w oparciu o platformę Jira.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (Informatyka/Telekomunikacja bądź pokrewne);
  • Znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux, Windows oraz baz danych typu MySQL, PostgreSQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej;
  • Skupienie oraz sumienność w realizowaniu zadań oraz samodzielnie rozwijanie wiedzy a także otwartość na naukę nowych umiejętności.

Mile widziane:

  • Znajomość systemów Atlassian: Jira/ServiceDesk/Confluence/Bamboo/Bitbucket/Crowd, Doświadczenie w roli administratora systemów bądź praca w dziale Service Desk;
  • Znajomość jednego ze skryptowych języków programowania: Groovy/JavaScript/Python/JRuby będzie dodatkowym atutem.

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js
  • Vue.js
  • .Net
  • IoT
  • AR
  • Java Script
  • Angular
  • Cloud AWS