iOS Developer

ONWELO SA
Mid
8 500 - 13 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
16 000 - 24 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Nałęczowska 14, Lublin Karolkowa 30, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Jesteś entuzjastą technologii mobilnych i chcesz rozwijać swoją karierę jako iOS Developer? Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas, aby tworzyć ciekawe rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii i efektywnie rozwijać swoją karierę w programowaniu.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Projektować i budować nowoczesne rozwiązania cyfrowe dla sektora bankowego
  • Analizować i opracowywać wymagania biznesowe
  • Wdrażać rozwiązania biznesowe, tworząc czysty kod
  • Pracować w metodyce Scrum z zespołem developerów oraz z biznesem
  • Pisać testy automatyczne, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie aplikacji
  • Obserwować w działaniu swoje oprogramowanie w środowisku produkcyjnym

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu na platformę iOS
  • Posiadasz praktyczną znajomość wzorców architektury takich jak: MVVM, VIPER lub MVP
  • Umiesz korzystać z menedżera bibliotek CocoaPods i narzędzi kontroli wersji
  • Piszesz czysty, utrzymywalny i skalowalny kod
  • Wytwarzanie oprogramowania w metodologii SDLC jest Ci znane
  • Masz doświadczenie z narzędziami CI/CD (mile widziane)
  • Wiesz, jak pisać testy jednostkowe i funkcjonalne
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym

Umiejętności
iOS
MVVM
VIPER
MVP
CocoaPods
SDLC
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines