Inżynier Testów Oprogramowania

Metoda Scrum

CENEO.PL
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Płatny urlop
26

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Twoje zadania

  • Współtworzenie i rozwijanie aplikacji Ceneo ,
  • Współpraca z analitykami oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu i realizacji wymagań biznesowych,
  • Projektowanie i wykonywanie przypadków testowych,
  • Wykonywanie podstawowych testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Ciągły rozwój i udoskonalanie swojego warsztatu,
  • Dzielenie się wiedzą z koleżankami i kolegami.

Kogo szukamy?

  • Komercyjne doświadczenie w testowaniu aplikacji WWW,
  • skończył studia lub jest w trakcie studiów m.in. na takich kierunkach: informatyka, elektronika lub kierunki ścisłe pokrewne,
  • myśli krytycznie i potrafi wczuć się w użytkownika i przywiązuje wagę do detali,
  • lubi i potrafi pracować zespołowo metodą SCRUM,
  • potrafi streszczać i rozumie dokumentację techniczną w języku angielskim.

W trakcie rekrutacji rozbijesz „bank”, jeśli dodatkowo potrafisz:

  • Zaimplementować prosty program używając jednego z języków programowania C#/Java/Kotlin,
  • Automatyzować swoje testy
  • Wytłumaczyć jak działa REST API, oAuth2.0, protokół http/s,
  • Wyszukiwać danych z relacyjnej bazy danych za pomocą języka SQL,
  • Używać narzędzi typu fiddler ,JMeter, postman, selenium, cypress
  • Pracować w środowisku CI/CD.

Umiejętności
Scrum
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

CENEO.PL

Wrocław ~200
Technologie i umiejętności
  • .Net
  • C#
  • Azure
  • T-SQL
  • CI|CD