Senior Full Stack Developer

C#/.NET

TMS Poland Sp.zo.o.
Senior
12 000 - 19 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
14 000 - 20 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Łódź Bytom

TMS Poland Sp. z o.o., polski oddział międzynarodowej firmy wyspecjalizowanej w zaawansowanych systemach telematycznych – Industry 4.0 dla górnictwa odkrywkowego, infrastruktury drogowej oraz produkcji betonu w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Europie poszukuje kandydata na stanowisko Senior Full Stack Developer

Dołącz do nas, bo oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie merytoryczne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do świadczeń medycznych
  • praca od poniedziałku do piątku
  • udział w interesujących projektach,
  • pracę w młodym, ale doświadczonym zespołem
  • możliwość pracy zdalnej
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • dofinansowanie kursów podnoszących kwalifikacje
  • kawa, owoce
  • brak formalnego stroju
  • elastyczne godziny pracy
  • dogodna lokalizacja, parking
  • bilety do kina/teatru/opery

Twoje zadania

  • projektowanie i implementacja systemów m.in. w C#/.NET (ASP.NET MVC, WebAPI, WinForms), MS SQL, JavaScript, HTML, CSS
  • udział w konfiguracji środowisk podczas wdrożeń
  • dobór odpowiednich technologii
  • dbanie o jakość tworzonych produktów
  • weryfikacja zgodności stworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowym

  • min. 4 lata praktycznego (komercyjnego) doświadczenia w tworzeniu aplikacji .NET,  znajomość pracy z C #, HTML5, JavaScript, CSS3
  • znajomość SQL Server, T-SQL
  • znajomość technologii GIT
  • znajomość frameworków ASP.NET MVC i WinForms
  • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość podstawowych pojęć, terminologii i praktycznego zastosowania technologii związanych z programowaniem (np. wzorce projektowe, SOLID),
  • znajomość języka angielskiego (umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji)  komunikatywność

Umiejętności
C# lub .NET
T-SQL
CSS
HTML
JavaScript
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów

Łódź 20
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • ,C #
  • HTML5
  • JavaScript
  • CSS3
  • MS SQL
  • T-SQL
  • ASP NET
  • MVC
  • WinForms