Senior Business Analyst

Możliwość zmiany projektu

Future Processing
Senior
8 000 - 11 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
14 560 - 21 120
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Bojkowska 37a, Gliwice Remote
Praca zdalna
100%

Pracujemy w modelu hybrydowym i zatrudniamy osoby z całej Polski. Możesz pracować 100% zdalnie lub częściowo w biurze w Gliwicach. Wybór jest po Twojej stronie.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu FP na stanowisku Senior Systems Analyst.

Twoje zadania

  • wspieranie klienta w rozpoznawaniu i doprecyzowaniu potrzeb,
  • definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania,
  • przekładanie biznesowych potrzeby klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego,
  • tworzenie dokumentacji dla migracji danych, integracji systemów,
  • projektowanie i testowanie API,
  • tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową,
  • budowanie wiedzy domenowej w zespole,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

Kogo szukamy?

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. pięcioletnie doświadczenie w analizie systemowej,
  • potrafisz przekładać wymagania biznesowe na wymagania systemowe,
  • tworzenie dokumentacji systemowej nie jest dla Ciebie problemem,
  • potrafisz definiować wymagania funkcjonalne oraz poza funkcjonalne,
  • świetnie odnajdujesz się w definiowaniu wymagań zarówno dla części frontendowej jak i backendowej systemu,
  • masz doświadczenie w tworzeniu wizualizacji i powiązań pomiędzy różnymi elementami i obszarami systemu,
  • potrafisz przeprowadzać analizy procesowe i systemowe,
  • posiadasz wiedzę o cyklu życia produktu IT i inżynierii wymagań,
  • zwinne metody tworzenia oprogramowania są Ci dobrze znane,
  • lubisz bliską współpracę z deweloperami i architektami technicznymi,
  • jesteś gotowy/gotowa do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • posługujesz się płynnie językiem angielskim (poziom min. B2+),
  • potrafisz myśleć analitycznie,
  • cechują Cię mocno rozwinięte umiejętności interpersonalne, proaktywność oraz samodzielność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w specyfikowaniu integracji systemów IT,
  • umiejętność projektowania i testowania API,
  • doświadczenie w Agile / Scrum,
  • praktyczna znajomość SQL,
  • biegłość w tworzeniu diagramów UML,
  • doświadczenie w tworzeniu architektury systemów informatycznych,
  • doświadczenie z zakresu programowania lub QA,
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect lub podobnego narzędzia typu CASE.

Umiejętności
SQL
UML
Enterprise Architect
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Skład zespołu projektowego
-1
Programiści
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Gliwice 900
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • Android
  • ASP.NET
  • Azure
  • C#
  • C++
  • iOS
  • JAVA
  • JavaScript
  • Node.js