Młodszy Administrator Vmware

Bank Millennium
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DIN/JVmware.

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Twoje zadania

  • Planowanie, testowanie i wdrażanie zmian w środowisku Vmware
  • Nadzór administracyjny nad poprawnością funkcjonowania środowiska
  • Kontrolowanie wykorzystania zasobów sprzętowych, w tym montaż i relokacje
  • Proaktywny monitoring infrastruktury oraz zapobieganie potencjalnym problemom
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa oraz zaleceń audytowych
  • Zapewnienie III linii wsparcia dla obszaru VMware oraz pomoc dla niższych linii wsparcia IT
  • Realizacja bieżących zgłoszeń w zakresie IT
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi zespołami IT

  • Min. 1 rok doświadczenie w administracji środowiskiem VMware (vSphere, vCenter) o skali 300+ serwerów wirtualnych
  • Podstawowa wiedza w co najmniej jednym z poniższych obszarów: Storage, SAN, Backup
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługa datacenter (rack, blade, okablowanie, prąd)
  • Co najmniej średnia znajomości systemów operacyjnych Linux oraz Windows
  • Gotowość do pracy w trybie On Duty oraz pracy z fizycznymi urządzeniami w serwerowni
  • Doświadczenie w pracy w modelu procesów ITIL

Mile widziane:

  • technologie Storage (macierze blokowe, plikowe, obiektowe, replikacje, snapshoty)
  • sieć SAN (zoning, replikacja, wirtualizacja)
  • Backup (polityki backupowe, testy odtworzeniowe, biblioteki taśmowe, VTL, deduplikatory)

Umiejętności
Linux
Windows
ITIL
VMware
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js