Młodszy Administrator Backup & Storage

Bank Millennium
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DIN/JStorage.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Twoje zadania

  • Administracja systemami backupu, storage oraz SAN w środowisku klasy enterprise
  • Dbanie o zgodność infrastruktury datacenter z najlepszymi praktykami w zakresie funkcjonalności, wydajności oraz bezpieczeństwa
  • Proaktywny monitoring infrastruktury oraz zapobieganie potencjalnym problemom
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa oraz zaleceń audytowych
  • Realizacja bieżących zgłoszeń w zakresie IT
  • Współpraca z innymi zespołami IT
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Min. 1 rok doświadczenia w administracji co najmniej jednym z poniższych rodzajów systemów w dużym lub przynajmniej średnim środowisku (min. 300 serwerów wirtualnych)

  1. Systemy backupu, np. Commvault, IBM TSM/Spectrum Protect, Avamar
  2. Biblioteki taśmowe IBM lub urządzenia deduplikujące, np. Dell DataDomain, HP StoreOnce
  3. Pamięci masowe, w tym macierze blokowe, plikowe, obiektowe, np. IBM Storewize/FlashSystem, EMC VNX/Unity, PureStorage, IBM COS, Dell Isilon
  4. Sieci SAN oparte na urządzeniach Cisco lub Brocade
  5. Zarządzanie datacenter w zakresie montażu i używania szaf rack, serwerów rack lub blade, macierzy dyskowych, okablowania, urządzeń sieciowych, prądu

  • Co najmniej średnia znajomości systemów operacyjnych Linux oraz Windows
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy,
  • Gotowość do pracy w trybie On Duty oraz pracy z fizycznymi urządzeniami w serwerowni
  • Doświadczenie w pracy w modelu procesów ITIL
  • Chęć do rozwoju kompetencji zawodowych i nauki nowych technologii

Umiejętności
Linux
Windows
Unity
ITIL
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js