Specjalista DevOps

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DAG/DevOps.

Zespół zajmuje się utrzymaniem i rozwojem jednej z głównych aplikacji Banku – Millenetu.

Poszukujemy Kandydatów którzy:

  • Są pasjonatami nowych technologii i ideologii DevOps
  • Są zainteresowani udziałem w projektowaniu i wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych i sterowanych procesów mających na celu utrzymanie zestawu krytycznych aplikacji biznesowych
  • Podążają drogą nieustannej nauki i rozwoju, lubią dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i doświadczeniami
  • Są zorientowani na pracę zespołową; szukamy pragmatycznych inżynierów którzy lubią pracować w zespołach agile’owych
  • Znają najnowsze technologie i co najważniejsze potrafią wykorzystać je w praktyce we właściwy sposób

Twoje zadania

  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Ansible
  • Aktualizacja komponentów Kafka, ELK, Redis, itp
  • Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Grafana
  • Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami open source
  • Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji
  • Utrzymanie/rozwój platformy Kubernetes

Kogo szukamy?

  • Znajomość założeń metodyki DevOps
  • Znajomość systemów opartych o mikroserwisy (Java spring, dotnet core), oraz zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów
  • Nastawienie na automatyzację codziennych zadań/operacji oraz znajomość technik automatyzacji (np. Ansible, Python, narzędzi do automatyzacji zarządzania konfiguracją serwerów, itp.
  • Znajomość konfiguracji i troubleshotingu serwerów RedHat Linux
  • Znajomość podstawowych zagadnień bazodanowych (na poziomie pisania zapytań i przeglądania logów)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji ElasticSearch
  • Mile widziana znajomość Redis, Kafka, Logstash

Umiejętności
Spring
.NET Core
Ansible
Python
Linux
ElasticSearch
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js