Programista Front-end

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Jeśli posiadacz doświadczenie na stanowisku Programisty Front-end i chciałbyś pracować nad rozwiązaniami dla polskiego sądownictwa, rozwijać krytyczne rejestry krajowe - zaaplikuj i dołącz do Asseco!

Twoje zadania

  • Projektowanie i tworzenie oraz utrzymywanie istniejących aplikacji webowych w oparciu o framework Angular 8+.
  • Opracowywanie i przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Udział w testach funkcjonalnych i akceptacyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkownika

Kogo szukamy?

  • Dobra znajomość HTML / CSS / SASS
  • Doświadczenie i dobra znajomośćJavaScript / TypeScript
  • Doświadczenie i dobra znajomość framework Angular, RxJS, GIT
  • Umiejętność szerokiego spojrzenia na kod jako na całość. Umiejętność dostrzegania i implementacji komponentów reużywalnych
  • Umiejętność współpracy z analitykami, testerami oraz projektantami
  • Umiejętność pracy w oparciu o makiety Figma
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność i przejmowanie odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań
  • Zdolności analitycznego patrzenia na problem.

Mile widziane:

  • Znajomość WCAG, NgRx, Nx, PrimeNg, Angular Material, Angular Material CDK, czytanie diagramów i modeli UML

Umiejętności
HTML lub CSS lub SASS
JavaScript lub TypeScript
Angular
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing