Architekt IT

BPMN, Togaf, Archimate, Visual Paradigm

RTV EURO AGD
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Muszkieterów, Warszawa
Praca zdalna
60%

Opis projektu

Poszukujemy Architekta IT, któremu możemy zaproponować:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach B2B,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w środowisku Ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny czas pracy oraz w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej,
  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych,
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku,
  • super atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek,
  • pracę w trybie hybrydowym, bezpłatny parking w dni pracy w biurze,

Twoje zadania

  • opracowywanie architektury rozwoju i integracji systemów IT,
  • opracowywanie planów i roadmap rozwoju systemów informatycznych dla obszarów biznesowych,
  • aktualizowanie repozytorium architektonicznego w zakresie opracowywanych rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań,
  • wspieranie i doradztwo biznesowe w definiowaniu inicjatyw i projektów,
  • analiza i ocena rozwiązań rynkowych i ich przydatności dla organizacji,
  • tworzenie standardów pracy dla architektów rozwiązania i architektów systemowych,
  • monitorowanie zmian w systemach pod kątem zgodności z wypracowaną architekturą docelową i standardami,
  • pełnienie roli architekta IT w wybranych projektach / programach:
  • projektowanie, planowanie, wspieranie wykonania rozwiązań informatycznych,
  • wspieranie kierowników projektów w planowaniu, wycenie, realizacji i zarządzaniu zmianą.

  • doświadczenie w roli Architekta IT lub Architekta Rozwiązań w dużej organizacji,
  • znajomość technologii i rozwiązań rynkowych,
  • umiejętność modelowania i projektowania architektury systemów IT,
  • umiejętność modelowania i zarządzania danymi podstawowymi,
  • znajomość języków modelowania i projektowania architektury biznesowej (BPMN),
  • umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • proaktywne podejście oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość framework’ów do zarządzania architekturą (np. TOGAF),
  • znajomość Archimate,
  • znajomość narzędzi modelowania architektury (Visual Paradigm),
  • doświadczenie zawodowe w firmach handlowych, w tym znajomość procesów biznesowych,
  • znajomość trendów rynkowych i technologicznych w zakresie rozwoju systemów wspierających obszary zarządzania.

Umiejętności
BPMN
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów

Warszawa >7000
Technologie i umiejętności
  • java