Scrum Master

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
60%

Chcesz mieć wpływ na rozwój systemów informatycznych, z których każdego dnia korzystają miliony Polaków? Masz już doświadczenie w roli Scrum Mastera i chcesz kontynuować swoją karierę w liczącej się na rynku firmie informatycznej? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej!

Rekrutacja prowadzona jest online

Praca w biurze/hybrydowo we Wrocławiu, ul.Traugutta 1/7

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Wspieraniem dwóch Zespołów Scrumowych w dostarczaniu wartościowych produktów dla klientów zewnętrznych i/lub wewnętrznych
  • Wspieraniem Product Ownera w maksymalizowaniu wartości dostarczanego produktu w tym wspieraniem w zarządzaniu Product Backlogiem, zrozumieniu podejścia empirycznego i iteracyjnego w procesie tworzenia produktów, wspieraniem opartej na zaufaniu współpracy z developerami, interesariuszami i klientem
  • Wspieraniem developerów, m.in. pomoc w zrozumieniu Scruma, zasad, wartości i praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania, wspieraniem procesu inspekcji i adaptacji, samozarządzania i pracy zespołowej, usuwania przeszkód, rozumienia i osiągnięcia międzyfunkcjonalności, pomoc w facylitacji wydarzeń scrumowych i innych spotkań
  • Promowaniem frameworka Scrum na każdym poziomie organizacji
  • Szerzeniem wiedzy i zrozumienia procesów zwinnych poprzez udział w Zwinnym Community of Practice
  • Współpracą z Zespołem Scrum Masterów w zakresie wdrażania zmian i usprawnień procesów zarówno na poziomie Zespołów jak i organizacji oraz wymiany doświadczeń i wiedzy

Kogo szukamy?

  • Min. 3-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w dowolnej roli
  • Praktyczna znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość podejścia zwinnego oraz frameworka Scrum
  • Doświadczenie w facylitacji, mentoringu i/lub coachingu
  • Certyfikat PSM I
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing