Analityk IT (biznesowo-systemowy)

PKO BP Finat
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Departament Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia /Zespół Rozwoju Platform Inżynierii Danych.

Twoje zadania

  • Współpraca z innymi jednostkami Banku w celu opracowania specyfikacji wymagań dla nowych źródeł danych.
  • Analiza i modelowanie procesów ETL.
  • Projektowanie modelu logicznego danych w obszarze operacyjnej hurtowni danych.
  • Tworzenie macierzy STM (Source-Target-Matrix) na potrzeby budowania procesów deweloperskich.
  • Współpracę z zespołem IT (między innymi Developerami, PM, Testerami) oraz biznesem.
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania procesów zasilania danych.

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia jako Analityk IT Biznesowo-Systemowy w obszarze procesów integracji danych.
  • Doświadczenia w dokumentowaniu wymagań biznesowo-systemowych.
  • Bardzo dobrej znajomości SQL.
  • Znajomości i rozumienia zasad działania relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenia w projektowaniu hurtownianych modeli danych.
  • Doświadczenia w bezpośredniej pracy z Klientami przy definiowaniu wymagań biznesowo-systemowych.
  • Doświadczenia w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych.
  • Umiejętności analizowania formatu xml/xsd i budowania modelu relacyjnego na podstawie xsd
  • Znajomości narzędzi: Confluence, Jira.
  • Mile widziana znajomość Enerprise Architekt.
  • Co najmniej podstawowej znajomości pojęć związanych z produktami bankowymi.
  • Umiejętności sprawnej komunikacji w środowisku biznesowym oraz IT.
  • Umiejętności dobrej organizacji swojego czasu pracy.
  • Samodzielności, wysokiego zaangażowania i odpowiedzialności za prowadzone prace.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej dokumentacji technicznej.
  • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów.
  • Terminowości i rzetelności w realizacji projektów.

Umiejętności
SQL.
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol