Analityk biznesowy

Sygnity S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Leona Henryka Sternbacha 1, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Budujemy system dla podmiotu publicznego z zakresu pomocy – wsparcia dla osób starszych. Będzie to system / portal www w oparciu o stos technologiczny Angular (w wersji 11/12)/Java Spring – częścią systemu będzie również aplikacja mobilna. Cały system jest tworzony „od zera”.

Twoje zadania

Zakres dot. analizy biznesowej:

  • Identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta
  • Dokumentowanie wymagań, potrzeb oraz problemów klienta
  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy
  • Identyfikowanie, wycena ryzyk oraz tworzenie planów ich mitygacji
  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej

Zakres dot. analizy systemowej:

  • Uzgadnianie z Klientem wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
  • Tworzenie wizji rozwiązania zgodnej z potrzebami Klienta, na bazie zdefiniowanych wymagań
  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami w celu zapewnienia najwyższej jakości systemu
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej

Kogo szukamy?

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego
  • Znajomość języka UML i SQL
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect i Jira
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Zdolność prowadzenia procesu analizy i weryfikacji wymagań
  • Zdolność do modelowania wymagań w sposób graficzny lub w języku naturalnym, w tym przy użyciu języków modelowania, takich jak UML
  • Umiejętność współpracy z Architektem, Deweloperem i Klientem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analizowania problemów i szybkiego znajdowania potencjalnych rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy w ograniczeniach czasowych

Umiejętności
UML
Enterprise Architect
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
Jira
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic

Proces rekrutacji

Rozmowa z rekruterem
Rozmowa z menedżerem - w przypadku niektórych stanowisk możemy poprosić Cię o rozwiązanie zadań technicznych
Złożenie oferty

Warszawa, Kraków, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz ok. 800
Technologie i umiejętności
  • Platformy systemowe
  • Systemy pamięci masowych i archiwizacji danych
  • Wytwarzanie oprogramowania dedykowanego
  • Integracja aplikacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Utrzymanie i serwis
  • Analizy biznesowe i hurtownie danych
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem - rozwiązania ERP
  • Automatyzacja procesów biznesowych
  • Zarządzanie gospodarką energetyczną