Senior .NET/C# Developer

autorski produkt

Enigma SOI
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Stargardzka 11B, Wrocław
Praca zdalna
70%

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych. Dołącz do nas na stanowisku:    Senior/Expert .NET/C# Developer

W skrócie:

Rozwijamy autorskie oprogramowanie oparte o architekturę rozproszoną, wykorzystując najnowsze technologie, m.in .netcore, mongo, redis, rabbitmq, elk, vue na froncie. Jeżeli cenisz sobie swobodną, niekorporacyjną atmosferę, lubisz się uczyć, odkrywać, tworzyć, współpracować, jesteś otwarty i ogarnięty to lepiej nie trafisz :) Sześcioosobowy kameralny wewnętrzny zespół, brak openspace.

Oferujemy:

  • Rozwój: różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne), praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, udział w szkoleniach, certyfikacje,, narzędzia pracy, wsparcie doświadczonych osób,
  • Równowagę: stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę/B2B), praca w modelu hybrydowym, niekorporacyjna atmosfera, zdefiniowany zakres zadań, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe,
  • Szacunek dla indywidualności; przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze,
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim,
  • Pakiet benefitów: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.

Twoje zadania

Zadania:

  • Tworzenie usług w netcore/net5 (net6 wkrótce),
  • Tworzenie interfejsów Vue/Quasar,
  • Zapewnienie wysokiej jakości, wydajności i bezpieczeństwa tworzonym rozwiązaniom,
  • Współpraca i wsparcie pozostałych członków zespołu.

Kogo szukamy?

Profil:

  • Doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami komercyjnymi,
  • Doskonała znajomość .NET na poziomie >netcore2,
  • Dobra znajomość któregoś ze współczesnych frameworków webowych (Vue/Angular/React),
  • Dobra znajomość wzorców projektowych i technik tworzenia czystego kodu,
  • Pojęcie na temat mikroserwisów i tego z czym się wiąże tworzenie systemów w tej architekturze,
  • Kreatywność, proaktywność – lubimy dyskutować, wymieniać się pomysłami i prowadzić R&D przed implementacją nowych rozwiązań,
  • Chęć uczenia się, uczenia innych, pracy w zespole, otwartość, komunikatywność, poczucie humoru.

Umiejętności
.NET Core
.NET
C#
React
Vue.js.
Zarządzanie projektami
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół osobiście wspólnie z Dyrektorem Technicznym
Technologię wybiera
Praca z kodem
Code review
Pair programming
TDD
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Spotkania
20%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Enigma SOI

Warszawa, Wrocław 200 +
Technologie i umiejętności
  • Java
  • C++
  • .Net
  • Python
  • Embedded