Młodszy Programista .NET

Sygnity S.A.
Junior
6 000 - 8 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Postępu 17B, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy Programisty .NET do obszaru biznesowego ePodatki. Poznając nowe technologie specyficzne dla projektu (np. GenTax), nowy członek zespołu będzie uczestniczył w rozwoju rozwiązań dla sektora publicznego, a w szczególności Ministerstwa Finansów.

Twoje zadania

•    Projektowanie oraz implementacja nowego oprogramowania
•    Dbałość o jakość kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami
•    Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji technicznej i analitycznej
•    Współpraca z zespołem.

Kogo szukamy?

Nasze wymagania:

  • Znajomość C#, .NET
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Umiejętność tworzenia testów deweloperskich
  • Znajomość narzędzi Visual Studio, MS SQL, GIT
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Umiejętność tworzenia przemyślanego kodu, w oparciu o potrzeby biznesowe
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.

Umiejętności
C#
.NET
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Warszawa, Kraków, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz ok. 800
Technologie i umiejętności
  • Platformy systemowe
  • Systemy pamięci masowych i archiwizacji danych
  • Wytwarzanie oprogramowania dedykowanego
  • Integracja aplikacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Utrzymanie i serwis
  • Analizy biznesowe i hurtownie danych
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem - rozwiązania ERP
  • Automatyzacja procesów biznesowych
  • Zarządzanie gospodarką energetyczną