Data Scientist

ONWELO SA
Mid
13 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Mogilska 43, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 400 osób, a także otworzyła biura w sześciu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Poszukujemy dociekliwych i nastawionych na rozwój osób, które chcą rozwijać się w obszarze Data Science / Business Intelligence, wzmacniając drużynę Onwelo w strategicznych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w zespole IT lub projektach komercyjnych w obszarze modelowania danych
  • Znasz dobrze przynajmniej jedno z następujących zagadnień analitycznych: rozpoznawanie i klasyfikacja obiektów, kategoryzacja, topologia geometryczna (zwł. triangulacja, przeliczanie głębi, transformacje układów współrzędnych), analiza szeregów czasowych, NLP, analiza grafowa, deep learning
  • Posiadasz praktyczną znajomość co najmniej dwóch języków spośród: SQL, Python, R, C++ w zakresie przetwarzania dużych zbiorów danych
  • Znasz co najmniej jedną z technologii: Intel RealSense SDK, OpenCV, OpenVINO, MQTT
  • Swobodne poruszasz się w środowiskach Linux
  • Interesujesz się zagadnieniami z obszaru cloud (AWS)
  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym (w mowie i w piśmie)
  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe lub pokrewne

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Budować zaawansowane modele analityczne i predykcyjne w celu rozwiązywania strategicznych zagadnień dotyczących poszczególnych linii biznesowych klienta, jak i na użytek wewnętrzny działu technologicznego
  • Monitorować i dostosowywać działające modele do zmieniających się warunków
  • Przygotowywać analizy na podstawie przeprowadzonych diagnoz
  • Identyfikować nowe szanse biznesowe w oparciu o dostępne spektrum danych i rozwiązania Big Data
  • Współpracować blisko z zespołami biznesowymi, jak i technicznymi, aby przetwarzać istniejące algorytmy na komercyjne produkty oraz usługi

Umiejętności
SQL
Python
R
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines