Programista QT

Polska Firma drukarek 3D

Zmorph
Mid
8 000 - 12 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
7 000 - 10 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Aleksandra Ostrowskiego 9, Wrocław
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
26

Zmorph S.A. to spółka technologiczna z portfela funduszu Warsaw Equity Group, działająca w innowacyjnym segmencie druku 3D. Obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego wzrostu, czego efektem jest powiększanie naszego zespołu.

W Zmorph dajemy Ci możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Naszą dewizą jest innowacyjność, ciągłe doskonalenie oraz nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, Multisport) oraz przyjazną atmosferę pracy.

Twoje zadania

  • Udział w utrzymaniu i rozwoju obecnych produktów oraz tworzeniu oprogramowania dla nowych produktów,
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych i weryfikacja działania kodu,
  • Współpraca z programistami systemów wbudowanych,
  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Integracja rozwiązań Zmorph z opensourcowymi slicerami do druku 3D

Kogo szukamy?

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego, preferowane: elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka i robotyka , matematyka bądź pokrewne;
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu C/C++14;
  • znajomości frameworku QT wraz z QML;
  • znajomości wzorców projektowych;
  • znajomości systemu LINUX;
  • znajomości systemu kontroli wersji GIT;
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej;
  • umiejętności zorganizowania i samodzielnego wykonywania swojej pracy;
  • umiejętności szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;
  • otwartości, komunikatywności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość druku 3D;
  • znajomość Python3;
  • znajomość Bash;
  • znajomość build systemu Yocto;
  • doświadczenie w zakresie elektroniki, automatyki lub mechaniki;
  • znajomość zagadnień sieciowych oraz bezprzewodowych systemów transmisji danych.

Poszukujemy:

  • Ambitnego, otwartego na ciekawe projekty z fizycznymi urządzeniami
  • Multidyscyplinarnego kandydata, lubiącego nowinki technologiczne - w firmie jest pełny zespół Mechatroniczny - mechanicy/konstruktorzy, elektronicy, programiści backend i frontend
  • Kandydata lubiącego sturt'upowe środowisko, młody zespół doskonale rozumiejący metody addytywne

Umiejętności
Qt
C++
Bash
Python
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Wyjazdy służbowe
7 - 17
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Samorozwój
20%
Bug fixing
20%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 1 dni
Rozmowa kwalifikacyjna z testem technicznym

Zmorph

Wrocław 50
Technologie i umiejętności
  • Druk 3D