QA Engineer

Tworzymy transport przyszłości.

Blees sp. z o.o.
Mid
8 000 - 12 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
8 500 - 13 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Gliwice
Praca zdalna
50%

Chcesz zmienić świat? Chcesz pracować w startupie z ambitnym celem stworzenia innowacyjnego systemu wykorzystującego autonomiczne autobusy do zdefiniowania transportu na nowo?

Gwarantujemy realny wpływ na produkt i procesy oraz swobodę w wybieraniu narzędzi i podejść. Świetny, kompetentny zespół, dobry kontakt z biznesem i wykorzystywanie dobrych praktyk jak np. UX i badania na użytkownikach końcowych. W zamian oczekujemy, że stworzysz i razem z zespołem będziesz realizować plan zapewnienia jakości w produkcie, w szczególności poprzez zwiększenie ilości testów automatycznych na różnym poziomie abstrakcji oraz automatyzację podstawowych mechanizmów wykorzystywanych na różnych etapach tworzenia oprogramowania.

Twoje zadania

  • Twoim zdaniem będzie całościowe podejście do jakości w produkcie, na każdym etapie tworzenia rozwiązania.
  • Będziesz mieć wpływ na rozwój aplikacji wykorzystywanych w innowacyjnym podejściu do transportu – a mianowicie w transporcie na żądanie.
  • Swoimi działaniami będziesz ulepszać aplikacje wykorzystywane przez pasażerów, kierowców oraz dyspozytorów.
  • Będziesz współpracować z resztą zespołu i razem będziecie rozbudowywać nowoczesny system wykorzystujący skomplikowane algorytmy tak, aby jak najlepiej określić sposób zaplanowania tras i jak najefektywniej obsłużyć oczekiwania użytkowników końcowych.

Umiejętności
Git
Cypress
Docker
Gitlab
Security
Testowanie
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Lunche
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne