Data Egnineer

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Nasz klient: Międzynarodowy software house, zajmujący się realizacją projektów na potrzeby własne oraz swoich klientów. Jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Twoje zadania

Zadania:

  • Opracowywanie modeli danych, wspieranie integracji procesów biznesowych z różnych systemów, udoskonalanie istniejących rozwiązań i analizowanie ich pod kątem wymagań i specyfikacji,
  • Współpraca z zespołami biznesowymi – rozumienie potrzeb biznesowych i przełożenie ich na wymagania techniczne, opracowywanie dokumentacji,
  • Tworzenie projektów weryfikacyjnych, doskonalenie nowych funkcji i rozwiązań obejmujących funkcje automatyzacji i uczenie maszynowe,
  • Prowadzenie działań usprawniających rozwiązania stosowane u klientów – planowanie, opracowywanie, wdrażanie programów transformacji z naciskiem na jakość oraz czas realizacji,
  • Wdrażanie technologii Celonis u klientów.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Ponad roczne doświadczenie związane z analizą danych,
  • Doświadczenie w SQL i/lub Power BI,
  • Umiejętność analizowania złożonych dane i pracy ze skomplikowanymi procesami,
  • Znajomość wiodących technologii automatyzacji,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, logiczne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność wyjaśniania rozwiązań, dobra organizacja czasu i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku.)

Mile wdziane:

  • Certyfikat lub doświadczenie w zakresie modelowania i analizowania Celonis bądź podobnych narzędzi.

Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Pomoc z wizą
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR