DevOps Engineer

CI/CD, Bash/ Python, Kubernetes/Docker

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Branickiego 13, Wilanów Office Park, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA).

Szukamy obecnie nowych osób do naszego zespołu, który realizuje projekty będące modułami lub elementami naszego systemu Softlab ERP, jak również zajmuje się rozwojem wspólnych produktów chmurowych dla wielu linii ERP.

Jako członek zespołu, będziesz odpowiadał za automatyzację procesu rozwoju oprogramowania oraz uruchomienie środowisk chmurowych z wykorzystaniem usług kontenerowych.

Gwarantujemy realny wpływ na rozwój naszych flagowych produktów – będziesz aktywnie brał udział przy pracach projektowych i architektonicznych!

Twoje zadania

  • Automatyzacja procesu rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (CI/CD)
  • Utrzymanie ciągłości działania systemów i aplikacji biznesowych– konfiguracja, instalacja, transformacja środowisk
  • Uruchamianie środowisk chmurowych z wykorzystaniem usług kontenerowych
  • Współpraca z zespołem developerskim w zakresie kodu i zarządzania konfiguracją
  • Skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Aktywny udział przy pracach projektowych i architektonicznych

Kogo szukamy?

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku np. Devops, Inynier aplikacji, Administrator systemów
  • Praktyczna wiedza w obszarze automatyzacji i konfiguracji środowisk
  • Znajomość dowolnego języka skryptowego np. Bash, Python
  • Praktyczna znajomość narzędzi CI/CD np. Jenkins, Bitbucket, Git lub podobnych
  • Wiedza z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych (MS SQL)
  • Znajomość zagadnień z zakresu ERP
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego i zagadnień sieciowych

Umiejętności
CI lub CD
Bash lub Python
Kubernetes lub Docker
Ms SQL
Zarządzanie projektami
Software do zarządania projektami
JIRA
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 1 000
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA
  • platformy wymiany danych