Backend Developer

NodeJS, ES6, MongoDB, REST

Rage Quit Games
Mid
10 000 - 14 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Radzikowskiego 3, 31-305, Kraków
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
26

Opis projektu

Zacznijmy od warunków:

  • 12-17k PLN net na B2B;
  • Na start praca z biura w Krakowie, potem hybrydowo (2-3 dni z domu);
  • Core hours 11-16;
  • Tech stack: NodeJS, ES6, MongoDB, REST i WebSockets, ESLine;
  • Do trackowania tasków Jira, dokumentacja na Confluence. Komunikacja Slack i Discord;
  • Rola jest samodzielna, dopiero budujemy zespół backendowy;
  • Na co dzień będziesz pracował z naszym Tech Leadem;
  • Pracujemy na Macach i sprzęt dostarczamy.

Co my w ogóle robimy?

W Rage Quit Games robimy high-endowe gry mobilne. Celujemy w mid-core/hardcore’owych graczy, którzy szukają bardziej konsolowych wrażeń na mobilkach. Patrząc po tym, że nasze gry zostały pobrane łącznie 150 milionów razy wychodzi nam to całkiem nieźle.

Czego możesz się spodziewać?

Pierwsze 3 miesiące Twojej pracy to:

Potencjalnie 4 klientów wewnętrznych - 3 projekty i dział customer supportu.

  • 50% pracy to rozwój wewnętrznej infrastruktury webowej. To oznacza ścisłą współpracę z działem customer supportu.
  • Drugie 50% to typowy backend - utrzymanie, rozwój i implementacja nowych mechanik w naszych grach. Zarówno socialowe jak i gameplayowe. Będzie też trochę bug fixów.
  • Na razie mamy głównie mechanizmy socialowe i w pierwszej kolejności chodzi o utrzymanie. Następna w kolejce jest implementacja - systemy turniejowe, eventy, laddery, rzeczy związane z liveopsami etc. Tutaj jest sporo planów.

A później?

  • Szala będzie przechylała się na stronę backendową coraz bardziej i w tym obszarze będzie najwięcej tasków. Nadal będzie to utrzymanie, rozwój i implementacja rzeczy w naszych grach.
  • Jeśli będziesz rozwijał dany produkt, to podpinasz się pod spotkania danego zespołu i uczestniczysz w ich stand-upach.

Rekrutacja

  1. Aplikujesz, pogadamy wstępnie (15-20 min.)
  2. Potem nasz tech lead zerknie na Twoje portfolio.
  3. Jak będzie ok, to czeka Cię rozmowa techniczna.

That’s it. Żadnego zadania.

Czemu my?

  1. No bullshit - z nami wiesz na czym stoisz. Transparentnie mówimy czego możesz się spodziewać. Jak robisz dobrą robotę to powiemy. Jeśli nie, to też.
  2. Bo mamy turbo ciekawe produkty. Jeśli gaming nie jest Ci obcy to tym bardziej je docenisz.
  3. Nie prowadzimy za rękę. Dajemy dużo swobody i odpowiedzialności za Twój obszar. Nie zatrudniamy po to, żeby patrzeć Ci przez ramię i dyktować co robić.
  4. Pomagamy. Swoboda to jedno, ale zawsze możesz zapytać jeśli czegoś nie wiesz.

Widzisz jacy jesteśmy i jak się komunikujemy - prosto i bez zbędnego !%*. Jeśli chcesz popracować przy szalenie ciekawych produktach, lubisz gry i potrafisz pracować samodzielnie - pogadajmy.

Kogo szukamy?

Czego oczekujemy od Ciebie?

Z technicznych rzeczy:

  • Dobra znajomość: NodeJS, ES6, MongoDB, REST i WebSockets.
  • Podstawowa wiedza na temat: ESLine, Jest, Docker, React, Ajax i Express.js.     Serio podstawowa. Cudów nikt nie oczekuje.
  • Poza tym rzetelności i uczciwości. Dajemy dużo swobody w tym jak wykonujesz swoje zadania i zależy nam przede wszystkim na rezultacie.
  • No i angielskiego na poziomie pozwalającym rozmawiać o sprawach zawodowych.

Umiejętności
Node.js
MongoDB
REST
WebSockets

Kraków 105
Technologie i umiejętności
  • Unity