Business Intelligence Specialist

ONWELO SA
Senior
15 000 - 19 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Mogilska 43, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 400 osób, a także otworzyła biura w sześciu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Dział Data & Analytics w Onwelo to zespół konsultantów i inżynierów o bogatym doświadczeniu oraz specjalizacji w realizacji hurtowni danych, systemów raportowo-analitycznych oraz rozwiązań Big Data. Poszukujemy dociekliwych i nastawionych na rozwój osób, które chcą pracować w obszarze Hurtownii Danych i Business Intelligence.

Twoje zadania

  • Wspierać globalne pomysły, propozycje i projekty z zakresu Business Intelligence & Analytics w celu dostarczania wysokiej jakości rozwiązań z zakresu BI i analizy oraz uczestniczyć w projektowaniu hurtowni danych
  • Współpracować z biznesem oraz innymi działami przy zbieraniu danych niezbędnych do opracowywania intuicyjnych i praktycznych rozwiązań w zakresie analizy wizualnej i raportowania
  • Projektować i rozwijać zestawy danych w Power BI
  • Opracowywać interaktywne dashboardy nawigacyjne
  • Tworzyć wizualizacje różnych zestawów danych i analiz w najbardziej intuicyjny i estetyczny sposób, wykorzystując narzędzia BI
  • Przygotowywać raporty i analizy ad hoc
  • Ustalać wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne oraz odpowiednio je dokumentować

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w obszarze Business Intelligence & Analytics
  • Znasz przynajmniej dwa języki programowania na bardzo dobrym poziomie: SQL (T-SQL), R, VBA, DAX, Python
  • Masz wiedzę na temat modelowania danych, jakości danych i koncepcji ETL (SSIS)
  • Do analizy danych potrafisz wykorzystać narzędzia m.in. takie jak: Excel, MS Access,
  • Pracujesz z platformami raportowania BI i wizualizacji danych np. PowerBI, Grafana
  • Potrafisz się komunikować i masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Posiadasz zdolność do współpracy z różnymi grupami podczas realizacji złożonych zadań związanych z tworzeniem rozwiązań analitycznych i danych
  • Posiadasz Certyfikat ITIL Foundation lub udokumentowane doświadczenie zawodowe w zarządzaniu usługami IT
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne w zakresie nauk ścisłych, inżynierii oprogramowania, matematyki, statystyki lub podobnych
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2

Umiejętności
SQL
Power BI
SSIS
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines