Analityk IT Systemowo-Biznesowy (Mid/Senior)

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/ACPK.

Millennium jest bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Twoje zadania

  • Budowa nowoczesnych i innowacyjnych procesów dla Klientów w bankowości elektronicznej i tradycyjnej
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych w rozproszonym środowisku
  • Wpływ na rozwój rozwiązań dostarczanych biznesowi i architekturę systemu
  • Zadania związane z bezpieczeństwem i wydajnością rozwiązań klasy enterprise w środowisku bankowym

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka systemowego, mile widziane w branży finansowej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Biegłość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services)
  • Bardzo dobra znajomość UML, BPMN
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami CASE i modelowaniu systemów IT
  • Znajomość i płynność w posługiwaniu się narzędziami typu SOAP UI, Postman
  • Dobra znajomość SQL
  • Biegłość w technikach analizy systemowej i rozwiązywaniu problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Znajomość nowoczesnych wzorców projektowych
  • Umiejętność projektowania rozwiązań w oparciu o mikroserwisy oraz dokumentowaniausług REST za pomocą Swagger / YAML

Umiejętności
UML
BPMN
SOAP
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js